3.místo v soutěži NEJZÁBAVNĚJŠÍ PES

04.06.2011 19:43

Dneska jsme se s celou smečkou účastnili v Opavě dne, který byl určen všem milovníkům pejsků. Marta (naše cvičitelka obedience) nás pozvala abychom s pejskami a s vybranými lidmi z cvičáku předvedli co umíme z oblasti obedience a agility. Jedná se vlastně o takovou přehlídku kynologických sportů pro veřejnost. A protože jsme se takové akce neúčastnili poprvé, tak jsme se snažili co nejvíce zazářit :). Honey se předvedl zejména v obedince. Je to pěkný rošťák, ale dneska šlapal jako hodinky, až jsem si říkala, že jsem ho nepřihlásila na zítřejší závody do OB - Z. Když jsme docvičili, tak nás dokonce zastavili 2 různí lidi a říkali, že koukají jak jsem dokázala vycvičit bígla :), he?

Carol se předvedla v soutěži nejzábavnější pes. Předvedli jsme několik nesmyslů, kterou jsme Carol naučili a dostali jsme třetí místo :), no jo, kraviny, to by Carol opravdu šlo.

Mrňous Kenny se zatím žádné soutěže neúčastnil, ale navštívil veterinární poradnu, psího psychologa (takovou tu paní, která měla pořad na TV Nova), parádně se učil komunikace s ostatními pejskami, okoupal se a nakonec usnul jako špalek :).

Byl to fajn den, který organizátoři propracovali opravdu do každého detajlu (možnost okoupat psy, všude sáčky na hovínka, misky s čistou vodou, apod.) a dokonce si poradili i s nahatým bezdomovcem :D:D. A dokonce nás natočila i televize, tak až někde zveřejní video, tak ho tu dám .).